۱۸ خرداد برابر بود با شروع حرکت مینیمال و صحبت درباره سادگی

در یکسالی که گذشت هرچه پیش رفتم علاقه ام به مینیمالیسم و کسب اطلاعات درباره آن بیشتر شد، ایده های زیادی به ذهنم رسید و موضوعات جذابی برای نوشتن پیدا میکردم.

ولی مشکل در زمانبندی و نداشتن فرصت، یا بهتر بگویم حال و حوصله برای تحقیق ، جمع آوری و پیدا سازی باعث فاصله افتادن های زیاد بین انتشار اونها شد.

از دلایل کم بودن فعالیت، وقوع اتفاقات عجیب و تلخ و هجوم اخبار و حوادث منفی فراوان بود، که برای تمرکز بر اهداف و خارج نشدن از مسیر انرژی مضاعفی می طلبید.

امیدوارم در سال پیش رو اتفاقات و آشفتگی های کمتری داشته باشیم ، چرا که یکی از ملزومات مینیمالیسم رهایی از آشفتگی ها و شفافیت است.

از اینرو لازم شد که برنامه ریزی مجددی انجام داده و همزمان با یک سالگی مینیمال دستی به سر و روی آن بکشیم و با برنامه ریزی مجدد و نظم بیشتر به پیش رویم.

یکی از اهداف مینیمال از ابتدا ایجاد یک جامعه از علاقه مندان به مینیمالیسم در زیر یک سقف بوده، به همین خاطر از شما میخواهیم که در تولید مطالب برای مینیمال مشارکت کنید و آنچه را که دوست دارید با دیگران به اشتراک بگذارید، تا بتوانیم با نظم و سرعت بهتری در راه آشنایی با سبک زندگی مینیمال قدم برداریم.

در هفته های آینده بخش ها و مطالب جدیدی در سایت و کانال تلگرام قرار خواهد گرفت ، جهت اطلاع از آنها می توانید عضو خبرنامه مینیمال شوید.

اگر شما نیز به مینیمال و مینیمالیسم علاقه مندید، لطفن ما را در این راه تنها نگذارید و نظرات و پیشنهادات خودتون را برای ما ارسال کنید.